Rejestracja zakończona.

O Zlocie

W dniach 4-6 lipca odbędzie się HotZlot 2014, czyli ósme już coroczne spotkanie czytelników portalu dobreprogramy.

Magiczne miejsce

Gościć nas będzie ponownie Zamek na Skale koło Lądka Zdroju. Wracamy do niego nieprzypadkowo. Starannie odrestaurowane, historyczne wnętrza Zamku na Skale z unikalnym zadaszonym dziedzińcem tworzą prawdziwie magiczny klimat. Jednocześnie mieszczący się tu komfortowy, 4-gwiazdkowy hotel posiada pełną infrastrukturę niezbędną dla potrzeb konferencji, a przepiękny zamkowy park pozwala na organizację różnego rodzaju atrakcji integracyjnych. A wszystko to w sercu Kotliny Kłodzkiej, jednym z najpiękniejszych rejonów Polski...

Zamek na Skale

Do dyspozycji zlotowiczów będzie basen, sauna, sala bilardowa i szereg innych atrakcji. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego parku.

Wyjątkowy program

W tym roku planujemy lekką modyfikację formuły spotkania, a ściślej mówiąc proporcji pomiędzy merytoryką, a integracją. Po ubiegłorocznym HotZlocie w Zamku Kliczków docierały do nas sygnały, że brakowało Wam "technologicznego mięsa" ;) Sesji będzie więc trochę więcej, ale co najważniejsze będziemy robić wszystko aby było one jak najciekawsze, bardziej zaawansowane i pozbawione marketingowej paplaniny. Mamy nadzieję pozytywnie zaskoczyć Was też tematyką, a na razie nie uprzedzajmy faktów. Naturalnie nie oznacza to, że cały HotZlot przeobrazi się w typową konferencję - nadal elementy rozrywkowe i integracyjne będą stanowić istotną jego część tworząc jedyną w swoim rodzaju całość.

Co ważne, udział w HotZlocie pozostanie nadal praktycznie bezpłatny - od uczestników pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału. W ramach tej opłaty każdy będzie miał zagwarantowany pobyt wraz z noclegami i wyżywieniem od piątku 4 do niedzieli 6 lipca, udział w tradycyjnej imprezie integracyjnej przy grillu i piwie, a także szereg innych atrakcji. Dodatkowo, za niewielką opłatą będzie można skorzystać także z programu rozszerzonego i przedłużyć pobyt o 1 dzień (do poniedziałku 7 lipca).

Zapraszamy do rejestracji

W tym roku planujemy udział 160 osób (liczba ta jest uwarunkowana możliwościami noclegowymi hotelu). Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe, jednak przy oglądalności dobrychprogramów sięgającej 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały.

Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. Wystosujemy do nich imienne zaproszenia uprawniające do priorytetowej rejestracji, dziękując im w ten sposób za wkład w rozwój portalu. Chęć udziału będzie mógł jednak zgłosić każdy — część miejsc zostanie rozdzielona w drodze losowania, tak aby wszyscy mieli szansę. Zapraszamy!

Rejestracja na HotZlot rozpocznie się 21 maja i będzie przebiegać dwuetapowo. Do 31 maja rejestrować będą mogły się osoby, które otrzymają wspomniane zaproszenia. Od 1 do 7 czerwca rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Losowanie planowane jest na 8 czerwca. Zaznaczamy przy tym, że opłatę rejestracyjną wnoszą jedynie osoby, które mają już potwierdzone miejsce.

Partnerzy HotZlotu 2014

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel i Samsung. Oficjalnymi partnerami HotZlotu są: Fibaro, Kingston Technology, IQ Publishing, Opera Software, TP-Link i Wacom. HotZlot wspierają ponadto: Ashampoo, CI Games, Epson, Izzy Drive, Sapphire Technology, Sony Creative Software oraz SteelSeries.